-
-
-
Total payment:
-
| Frequency Range: | 8.2 - 12.4 GHz |
| Antenna Type: | Standard Gain Horn |
| Nominal Gain: | 10 dBi |
| Waveguide Size: | WR90 (X-Band) |
| Frequency Range: | 8.2 - 12.4 GHz |
| Antenna Type: | Standard Gain Horn |
| Nominal Gain: | 15 dBi |
| Waveguide Size: | WR90 (X-Band) |
| Frequency Range: | 8.2 to 12.4 GHz |
| Standard Gain: | 15 dBi |
| Antenna Type: | E-Plane Sectoral |
| Beam Pattern: | Fan-Beam (16°x110°) |
| Frequency Range: | 8.2 to 12.4 GHz |
| Standard Gain: | 15 dBi |
| Input Type: | Waveguide (No Adapter) |
| Net Weight: | 25 g |
| Frequency Range: | 8.2 - 12.4 GHz |
| Antenna Type: | Standard Gain Horn |
| Nominal Gain: | 20 dBi |
| Waveguide Size: | WR90 (X-Band) |
| Frequency Range: | 8.2 to 12.4 GHz |
| Standard Gain: | 20 dBi |
| Input Type: | Waveguide (No Adapter) |
| Max Power (W): | 500 Watts |
| Frequency Range: | 8.2 - 12.4 GHz |
| Antenna Type: | Standard Gain Horn |
| Nominal Gain: | 25 dBi (High Gain) |
| Waveguide Size: | WR90 (X-Band) |
| Frequency Range: | 8.2 to 12.4 GHz |
| Standard Gain: | 10 dBi |
| Max Power (W): | 500W |
| Waveguide Size: | WR-90 (PBR/UG-39/U) |
| Frequency Range: | 8.2 to 12.4 GHz |
| Standard Gain: | 10 dBi |
| Antenna Type: | E-Plane Sectoral |
| Waveguide Size: | WR-90 (PBR) |
| Frequency Range: | 8.2 to 12.4 GHz |
| Standard Gain: | 10 dBi |
| Antenna Type: | H-Plane Sectoral |
| Waveguide Size: | WR-90 (UPR) |
| Frequency Range: | 8.2 - 12.4 GHz |
| Nominal Gain: | 10 dBi |
| Waveguide: | WR-90 (X-Band) |
| Feature: | Integrated Radome |